Бруклин и Аталанта кријат добитен хет-трик

Двете екипи играа пред две ноќи, победи Бруклин во меч со 286 поени, па типуваме нов кец, со плус поени на двајца кошаркари од истиот меч

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *