Понеделнички Атлетик Билбао ќе ја расипе доминацијата на домашните екипи

Типуваме на четири единици и двојка со Гол-Гол на мечот од Ла Лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *