Италијанците го објавија списокот со кои кошаркари ќе ѝ се спротивстават на Македонија

Дуелот се игра утре попладне во Перм.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *