Зорилја ќе падне пред Кралот, Лилјаците ќе го одбранат култниот бедем „Месталја“

Реал Мадрид и покрај сите проблеми ќе го победи Валјадолид, а типуваме дека и Валенсија ќе слави против Селта Виго

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *