Канаринците со песна ќе го прегрмат гостувањето кај најслабиот домаќин во Чемпионшип

Норвич игра сигурно, а вечерва е голем фаворит во дуелот со екипа што има неверојатна серија од 11 меча без победа на домашен терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *