Епски битки бијат Ураганите и Пантерите, пак може да биде нерешено

Три од вкупно четири дуели што ги одиграа сезонава во НХЛ завршија без победник во регуларниот дел, па можна е реприза за топ-коефициент од 4.35 во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *