Динамо игра историски меч, и ремито не е лошо

Предводени од Аријан Адеми и Стефан Ристовски, популарните Модри бијат битка за полуфинале во Лигата на Европа, но противникот е опасен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *