Внимавајте на Челзи, нема мотиви да атакува на Лигата на шампионите

Тимот од „Стемфорд бриџ“ е член на новоформираната Суперлига, па сега под знак прашалник е мотивацијата да се брка место за Лига што нема да ја играат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *