Јувентус обвинет дека правел притисок врз судијата

Директорот на Удинезе тврди дека членови на Старата дама имале влијание на вчерашниот резултат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *