Долга ноќ во Љубљана ги чека талентите на Португалија и Италија

Три од четирите дуели на младинските шампионати меѓу двата гиганти завршија нерешено, па типуваме уште едно реми во регуларниот дел од четвртфиналето на турнирот што продолжува денеска по 2 месеци пауза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *