Ураганот ќе внимава да не го погоди нов шампионски гром

Актуелниот првак во НХЛ, Тампа беј, направи брејк, сега Каролина нема право на грешка и типуваме дека ќе има помалку од 5,5 гола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *