Спектакл на навивачите на ПСЖ – Ги испратија дамите кон историски успех (Видео)

Женскиот тим на Пари Сен Жермен е на прагот да ја освои првата шампионска титула во Франција и да ја прекине 14-годишната доминација на Лион, а симпатизерите им приредија фантастично испраќање на клучниот меч со Дижон

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *