Ерменија ќе загуби од Исланд, а тоа е шанса за Македонија

Се враќаат возбудувањата во квалификациите за пласман на Мундијалот во Катар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *