Грузија го смени стадионот по поразите од Македонија и Шпанија, неуспесите им останаа

Ривалот што го победивме во историскиот меч во Тбилиси за пласман на ЕП, сега игра во Батуми, но неуспесите продолжија, па се очекува и Грција да победи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *