Баерн не греши двапати по ред

Лани Баварците беа изненадени од Ајнтрахт во финалето на купот, но верувам дека утревечер ќе го корегираат киксот и ќе го освојат пехарот во меч против Лајпциг, вели Панче Ќумбев

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *