Квотите на денот во Sport Life може да ви ја разубават вечерта ако ги уплатите (Фото)

Вкупна квота од 54.63 се нуди во денешните пет предлози на Sport Life во стандардната рубрика Квоти на денот и дефинитивно се привлечни и треба да се земат предвид ако планирате да уплатите тикет во Sport Life бидејќи овие квоти за овие игри може да ги најдете само таму.

Првиот предлог е да уплатите дека на мечот Нови Пазар – Партизан двата тима ќе постигнат гол и дека во двете полувремиња ќе има барем по еден гол. Оваа комбинација носи квота 2.20.

За дуелот на Архус и Брондби, ќе добиете квота од 2.15 доколку уплатите дека во првото полувреме ќе паднат еден до три гола, а дека на крајот ќе биде со 3+ гола.

Феноменална квота од 2.30 има дека на средбата Верона – Монца во двете полувремиња ќе бидат постигнати од еден до три гола.

Интересна квота од 2.05 ќе биде добитна ако Нотингам форест и Кристал палас дадат гол во меѓусебниот дуел и притоа падне гол во второто полувреме.

Победа на Валенсија над Лас Палмас во натпревар со 2-5 гола носи голема квота од 2.45 и исто така вреди да се проба.