Адеми ги разреши сите дилеми – Ренова е последен четвртфиналист во Купот

Со гол во 86-тата минута, Гипсарите израмнија во реваншот против Тиквеш и со вкупен резултат од 3:1 се пласираа во следната рунда.

Слични вести...