Аеродромци се подготвуваат за прослава на осмата титула, на Еуро Никел му треба чудо

МЗТ попладнево против кавадарчани ја има првата меч-топка во финалната серија, досега никој не испуштил предност од 2-0 во победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *