Аеродромци се сеќаваат: Како се славеше првата титула на МЗТ (видео)

Штрковите на денешен ден пред осум години ја освоија првата национална титула, во Аеродром се славеше лудо и до зори

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *