Африканска клетва е причина зошто Гвардиола не може да освои уште една титула во ЛШ

Проклетство или празни верувања?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *