Агуеро и Кутињо растураат за Барса, ама на тренинг-меч (Видео)

Прв гол за Кун во дресот на Каталонците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *