Ах, тој еден гол – Бонацоли му го извади „ајфонот“ од џеб, за утеха Злате ќе добие ваучер од илјада денари

Во последното коло од втората сезона на Спортска прогноза имаше вистинска драма, а еден од учесниците во бесплатната игра беше на прагот да ја добие главната премија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *