„Ајфон 12“ и ваучери од Sport Life ви се на дофат со новото коло на Спортска прогноза

Во претходното коло кога играа репрезентациите имаше еден куп десетки, сега со клупскиот фудбал може да се очекуваат добивки, типувањето трае до сабота.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *