Ајнтрахт има 4-1 од првиот меч, но и тој резултат не е гаранција за пласман

Остана да се доигра мечот меѓу Салцбург и Ајнтрахт од првата нокаут-рунда во Лигата на Европа, додека стартуваат и новите кола во топ 5 лигите во Европа.

Слични вести...