Ако има добро време за прв пораз, Спортинг го одбра вистинскиот момент

Единствениот тим од десетте најсилни шампионати во Европа што сè уште е непоразен во меч од домашно првенство вчеравечер доживеа елиминација во купот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *