Ако Македонија се најде во бараж, големи се шансите таму да има балкански ривал

Меѓу второпласираните во своите групи се многу селекции од нашето соседство или непосредна околина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *