Ако оди во Реал или Барса, Диего Коста ќе треба на Атлетико да му плати 25 милиони евра

Јорганџиите не сакаат нивни играчи да одат кај ривалите, па се штитат со клаузули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *