Ако пилот на Ферари се зарази со коронавирус, јасно е кој ќе го замени

Италијанец е, сигурно со цело срце ќе сака да се докаже ако добие шанса да се трка во црвениот болид.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *