Акцентот е ставен на головите, а денешните Квоти на денот се сигурица

Новите три натпревари од Квоти на денот се тука и тие прават квота од 8,55, додека главниот акцент е ставен на погодоците.

Првата средба од оваа понуда се игра од 18:30 часот, кога во Австрија 2 ќе се соочат Јуниор и Лферинг, а за да видиме од еден до три погодоци во двете полувремиња, има коефициент од 1.80.

Потоа квотата од 2.50 е понудена на средбата меѓу Борнмут и Нотингам форест, каде што е потребно домаќинот да не загуби, а притоа и двата тима да постигнат по еден погодок.

Квотите на денот не можат да поминат без најинтересниот меч вечерва, каде што во полуфиналето од Лигата на шампионите ќе се соочат Вилјареал и Ливерпул, а да има најмалку еден гол во прво полувреме, односно три во сите 90 минути, има коефициент од 1.90.

- Оглас -

Најнови вести