Аларм пред дуелот со Холандија, капитенот Пандев не се појави на тренинг! (Фото)

Македонската репрезентација тренира на тренинг центарот на Ајакс, терен кој извадил многу славни имиња меѓу кои и Јохан Кројф.

Слични вести...