Алегри даде зелено светло, Роналдо пред бомбастичен трансфер

Португалецот е сè поблиску до заминување од Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *