Алексис Готие со победа во првиот Фјучрс турнир во Скопје

Финалните натпревари од вториот Фјучрс турнир се закажани за 12 и 13 јуни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *