Алушовски: Скубе е големо засилување за Мешков, ние треба да го подобриме нападот

Вардар во среда тргнува во нов поход во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *