Алушовски: Задоволен сум бидејќи остваривме три од четирите поставени цели

Црвено-црните очекувано се пласираа во топ 8 фазата од СЕХА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *