Алжирците подобри пеналџии од Слоновите (видео)

Алжир ќе игра против Нигерија во битката за пласман во финалето на Афкон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *