Ама ја расчисти – Говелу го почести ПСЖ со трагикомичен автогол (Видео)

Холанѓанецот си ја затресе мрежата на смешен начин во финишот на пријталескиот меч меѓу ПСЖ и Аугсбург, со кој францускиот тим победи со 2:1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *