Американците ја испратија старата година со масовна тепачка на фудбал (Видео)

Играчите на колеџ екипите на Мисисипи и на Тулса се пресметаа со тупаници на крајот на 2020 година

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *