Огромен кикс: Стам ќе работи во клуб во кој не знаат како изгледа тој (Фото)

Американците се посрамотија, со погрешна слика си го најавија новиот тренер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *