Анчелоти покажа каков господин е, па дури и да се работи за Барселона

Тренерот на Реал Мадрид со децении е еден од најдобрите во својата работа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *