Анчелоти пред сензационален камбек во Реал?

Човекот кој ја донесе 10-тата титула на Кралевите во ЛШ се најде на листата со потенцијални нови тренери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *