Анчелоти при враќањето во Реал: Речиси ништо не се сменило шест години, освен човекот на клупата

Искусниот Карло како опасен шармер ја насмеа јавноста на првата прес-конференција откако повторно го прифати предизвикот да ги води Кралевите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *