Ангеловски ќе комбинира против Казахстан, Барди ќе оди на ЕП без минутажа на пријателските мечеви

Селекторот на македонската репрезентација најави дека ќе има неколку промени во однос на стандардниот тим утре против Казахстан, а сите со нетрпение го чекаат камбекот на Барди на тренинзите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *