Ангеловски блеска од радост: Конечно и Македонија по 30 години не е спаринг-партнер, туку учесник на големо натпреварување

Селекторот очекува добар тест-меч утре со Словенците, а наскоро очекува и Енис Барди да биде во редовите на подготовките пред настапот на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *