Ангеловски е задоволен, Македонија е среќна: Сите заедно и сложно да се радуваме на нови успеси

Селекторот што успешно ги прегрме сите искушенија останува на кормилото и за ЕП на радост на сите фудбалски љубители и подржувачи на македонската репрезентација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *