Ангеловски: Жалам само што не ги наградивме навивачите со победа

Ни фалеа само секунди за победа против Словенците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *