Англичаните ќе клечат пред секој натпревар на претстојното ЕП

Беа исвиркани пред мечот со Австрија, но симболот на борбата против расизмот ќе го применуваат и на Еуро 2020.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *