Антиќ не му се лути на МЗТ Скопје, дури и лобира за билет за АБА-лигата

Претседателот на Кошаркарската федерација на Македонија вели дека големи се шансите за настап на Аеродромци во најсилното натпреварување во Регионот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *