Антонио Конте ќе биде нов тренер на Њукасл?!

Италијанецот е фаворит за преземање на кормилото на клубот кој доби многу богати газди.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *