Апликација од која се ужаснува секој фан на Барса – како изгледа Меси во туѓи дресови? (Фото)

Меси во дресот на Сити, ПСЖ, Јуве, Интер, Баерн, Ливерпул, па дури и Реал Мадрид.

Слични вести...