Арда заврши зад решетки: Две години и осум месеци затворска казна за турската ѕвезда

Судот во Истанбул ја одреди казната за фудбалерот на Басакшехир поради тепачката со познат турски пејач.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *